Vietnamees Hardsteen klinker Gezoet/getrommeld
De getoonde prijs van de Vietnamees hardsteen klinker is per vierkante meter en deze klinkers kunnen dus ook per vierkante meter besteld worden.
De Vietnamees hardsteen klinkers zijn gezoet en getrommeld. Hierdoor heeft de bestrating een verouderde look. Door het trommelen springen er stukjes steen van de kanten, waardoor die look ontstaat. De inhoud van een krat bedraagt 7,2 m2 bij de waaltjes en 7 m2 bij het dikformaat.
Dikformaat
Het dikformaat 20x5x7 (LxDxB) is in werkelijkheid 6,6 cm. Hierdoor blijft het mogelijk om een blokverband aan te leggen in het straatwerk. Zie het blogartikel over legverbanden voor meer informatie.
Verwerking van Vietnamees hardsteen klinker
Zorg er altijd voor dat u tegels willekeurig uit alle kratten gebruikt. Werk dus niet krat voor krat op. Wanneer u de tegels willekeurig legt ontstaat uiteindelijk het mooiste resultaat, omdat alle kleurtekeningen door elkaar liggen. Als u uw bestrating in cement legt, gebruik dan een kalkloze cement. Kalk kan door de vietnamees hardsteen klinker naar boven komen, wat kan resulteren in een witte waas over de tegels.